دنیا در سراشیبی زوال

«إِنَّ الدُّنْیا قَدْ دَنا فَناؤُها وَ زَوالُها وَ أَذِنَتْ بِالْوِداعِ وَ إِنّی أَدْعُوکُمْ إِلَی اللّهِ وَ رَسُولِهِ(صلی الله علیه وآله وسلم) وَ الْعَمَلِ بِکِتابِهِ وَ إِماتَةِ الْباطِلِ وَ إِحْیاءِ السُّنَّةِ. »:

دنیا فنا و زوالش نزدیک گردیده و در حال وداع است، و من شما را به سوی خدا و پیامبرش  که درود خدا بر او و آلش باد  و عمل به قرآنش و میراندن باطل و زنده کردن سنّت، دعوت میکنم.

ذخیره بزرگ

«أَنَا بَقِیَّةٌ مِنْ آدَمَ وَ ذَخیرَةٌ مِنْ نُوح وَ مُصْطَفی مِنْ إِبْراهیمَ وَ صَفْوَة مِنْ مُحَمَّد(صَلَّی اللّهُ عَلَیْهِمْ أَجْمَعینَ). »:

من باقیمانده از آدم و ذخیره نوح و برگزیده ابراهیم و خلاصه محمّد (درود خدا بر همگی آنان باد) هستم.

حجّت خدا

«زَعَمَتِ الظَّلَمَةُ أَنَّ حُجَّةَ اللّهِ داحِضَةٌ وَ لَوْ أُذِنَ لَنا فِی الْکَلامِ لَزالَ الشَّکُّ. »:

ستمگران پنداشتند که حجّت خدا از بین رفته است، در حالی که اگر به ما اجازه سخن گفتن داده میشد، هر آینه تمام شکّ ها را از بین میبردیم.

EMAM14 وَ ,خدا ,مِنْ ,» ,است، ,علیه ,خدا بر ,از بین ,درود خدا ,محمّد درود ,بر همگیمنبع

سخنان امام زمان علیه السلام

السلام علیک یا امام حسن عسگری علیه السلام

السلام علیک یا امام هادی علیه السلام

اَللّهُمَ صَیلِّ عَلي محمدوآل محمد

اَللّهُمَ صَلِّ عَلي علي بن مُوسَي الِّرِضا المَرُتَضي علیه السلام

احسان ونیکی

ایمان،خیر،بندگی،رفاقت،اعتماد،علم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی کاغذ دیواری بهترین کالاها ماین گیم | پیشرو در بازی ماین کرافت دانلود آهنگ جدید تی تی کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد اجناس فوق العاده زیبا زیبا آقای وکیل شیراز دنا بلاگ جایی برای نوشتن