السَّلَامُ عَلَيْكَ يَا وَلِيَّ اللَّهِ أَشْهَدُ أَنَّكَ [أَنْتَ‏] أَوَّلُ مَظْلُومٍ وَ أَوَّلُ مَنْ غُصِبَ حَقَّهُ
سلام بر تو اى ولى خدا، شهادت مى‏ دهم كه تو اوّلين مظلوم و اوّلين كسى كه حقّش غصب شده مى‏ باشى، 
صَبَرْتَ وَ احْتَسَبْتَ حَتَّى أَتَاكَ الْيَقِينُ
صبر و تحمّل نمودى تا هنگامى كه اجل تو را دريافت
  وَ أَشْهَدُ أَنَّكَ لَقِيتَ اللَّهَ وَ أَنْتَ شَهِيدٌ عَذَّبَ اللَّهُ قَاتِلَكَ بِأَنْوَاعِ الْعَذَابِ وَ جَدَّدَ عَلَيْهِ الْعَذَابَ 
و شهادت مى‏ دهم كه خدا را ملاقات نمودى در حالى كه شهيد بودى، عذاب كند خداوند متعال كشنده تو را به انواع عذاب‏ها و تجديد نمايد بر او، آن به آن، عذاب را،
جِئْتُكَ عَارِفاً بِحَقِّكَ مُسْتَبْصِراً بِشَأْنِكَ مُعَادِياً لِأَعْدَائِكَ وَ مَنْ ظَلَمَكَ أَلْقَى عَلَى ذَلِكَ رَبِّي إِنْ شَاءَ اللَّهُ تَعَالَى
نزد تو آمدم در حالى كه به حقّت عارف و به شأن و مقاومت مستبصر و نسبت به دشمنان و ظالمينت دشمن مى‏ باشم ان شاء الله، خداوند را با همين مرام و عقيده ملاقات خواهم نمود
إِنَّ لِي ذُنُوباً كَثِيرَةً فَاشْفَعْ لِي عِنْدَ رَبِّكَ يَا مَوْلَايَ فَإِنَّ لَكَ عِنْدَ اللَّهِ مَقَاماً مَعْلُوماً 
، بدرستى كه گناهان زيادى بر عهده من است پس اى مولاى من نزد پروردگارت شفيع من باش چه آنكه نزد خدا براى شما مقام و مرتبه‏ اى معلوم و مشخصى بوده
وَ إِنَّ لَكَ عِنْدَ اللَّهِ جَاهاً عَظِيماً وَ شَفَاعَةً وَ قَدْ قَالَ اللَّهُ تَعَالَى (وَ لا يَشْفَعُونَ إِلَّا لِمَنِ ارْتَضى)‏
و جاه و جلال عظيمى ثابت مى ‏باشد و خود خداوند فرموده: «و جز براى كسى كه [خدا] رضايت دهد، شفاعت نمى‌كنند »
شهادت حضرت امیرالمومنین علیه السلام تسلیت باد.

EMAM14 وَ ,كه ,تو ,  ,اللَّهِ ,مى‏ ,مى‏ دهم ,شهادت مى‏ ,    ,دهم كه ,تو را ,لَكَ عِنْدَ اللَّهِمنبع

سخنان امام زمان علیه السلام

السلام علیک یا امام حسن عسگری علیه السلام

السلام علیک یا امام هادی علیه السلام

اَللّهُمَ صَیلِّ عَلي محمدوآل محمد

اَللّهُمَ صَلِّ عَلي علي بن مُوسَي الِّرِضا المَرُتَضي علیه السلام

احسان ونیکی

ایمان،خیر،بندگی،رفاقت،اعتماد،علم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

خرید قطعات گریدر کوماتسو ارزان لوازم جانبی بهترین سایت whitneyw1gya4s Posto فارسی sketchware خرید انواع لوازم یدکی لودر با کیفیت گریتینگ و کف پله فلزی مذهبی و معنوی وبسایت تخصصی گرافیک سه بعدی , انیمیشن سازی و ترفند های کمیاب کامپیوتری بهترین سایت تفریحی